Vodafone İstediği Zaman Tarifeye Zam Yapabilirmiş.

Caner S. |

Bir hata yaptım Vodafone'dan kampanyalı telefon aldım. Tarifeye istedikleri zaman zam yaparlarmış. Biz yanlızca ödemek zorundaymışız. Tarife değişikliği yapmamız için verdikleri telefonun parasını kampanya fiyatı değil satış fiyatından peşin ödersek değişiklik yaparlarmış. Üstü kapalı sen telefon aldın bizden konuşma öde diyorlar. 24 ay faturaya yansıtılacak tutar 10.00 tl diyorlar 25.00 tl kesiyorlar. Borcum bitti tarifeyi de hesap kesim tarihinde aramamız gerekiyormuş ne önce ne de sonra yoksa iki tarifeyi birden ödemek zorundaymışım. Bana en mantıklısı operatörü değiştirmek geldi.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner S.
  08 Mayıs
  16:15

  her aradığımda 40 kuruş yazıyor bana daha nekadar fazla ücret almayı planlıyrsunuzki benden ?

 • 08 Mayıs
  14:33

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.07.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 05 Mayıs
  17:58

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.