Vodafone İstanbul'un Merkezinde Çekmiyor!

Beyza Ü. |

İstanbul Üsküdar Selimiye'de oturuyorum ve telefon çekmiyor. Vodafone iyi çekiyor iletişim kurmam için daha iyi diye geçtim reklamlara güvenerek ancak reklamlarda ki gibi değil! Deniz'in ortasında çekiyor diye reklam yapılıyor ancak Üsküdar'ın göbeğinde bile çekmiyor. Bir de kesilirse ücretinizi biz ödeyelim diyerek güven veriyorsunuz ama abone olsam inanın hiç benden lira gitmez çünkü kesintisiz konuştuğum görüşmem yok.Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyza Ü.
  21 Ekim
  00:11

  çözmek için uğraşmadılar bile...

 • 11 Ekim
  14:54

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.
  Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Kapsama Alanı ile ilgili yaşadığınız sorun hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yer alan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

  Problemin yaşandığı bölgenin açık adresi
  Problemin yaşandığı alan ( kapalı / açık )
  Mevcut olan sinyal seviyesi
  Tam olarak sorunu ne şekilde yaşadığınız
  Hangi vericiden sinyal alındığı (Ekrandaki istasyon adı )
  Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı
  Problemin yaşandığı saat aralığı
  Problemi yaşayan başka Vodafone aboneleri var mı? ( Biliniyorsa örnek numara )
  Cihazınızdan çağrı başalatılabiliyor mu?
  Arama yapma denemenizde aldığınız yanıt
  Cep telefonu ve irtibat numaranız

  bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek "uydu" butonunu seçtikten sonra, sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "haritalarda ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "bu nedir" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.