Vodafone İstanbul'un Göbeğinde Hat Çekmiyor!

Ersen K. |

2 senedir kullandığım Vodafone hattımın ve ofisime gelen vodafone hatlarının İstanbul- Beşiktaş-Abbasağa mevkiinde çekmediğini Vodafone yetkililerine ilettim. Yatırım planında olduğunu en son söylediklerinde 6 ay öncesiydi.

Çekmemeden kaynaklı kesilen görüşmelerinizi ödüyoruz dediler. Buyrun 100 e yakın şahitle hodri meydan. Düzeleceğini hiç sanmıyorum. Artık bir tepki vermekte çok bile geç kaldım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersen K.
  11 Mayıs
  16:17

  artık aboneniz değilim. Gerek kalmadı. hala çekmiyorsunuz.

 • 27 Şubat
  16:23

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir.

  Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 26 Şubat
  12:16

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri