14 Haziran 2014

Vodafone İstanbul'da Bile Çekmiyor!

Vodafone evimde ve işyerimde alt katlarda (diğer hatların çekmesine rağmen) çekmiyor ve kapsama alanı kötü. Müşteri hizmetlerini aradığımda da klasik "Alt yapı çalışması var" deniliyor. Ben bu cevaplardan bıktım artık, kimse çözüm bulamıyor müşteri temsilciler klasik laflarla cevap verip kapatıyorlar. Böyle hizmet anlayışı olmamalı.

Onur 916 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Ekim 2014

    Merhaba, Haziran ayında hattımın çekmemesi üzerine şikayette bulunmuştum. Şikayetim hala devam etmektedir, bu sorunun çözülmesi için aranıp geçiştirildim. Eve geldiğimde beni arayanlar ulaşamıyor. Yok böyle bir şey sanki dağ başındayız!!! Bana vermekle yükümlü olduğunuz hizmeti verememektesiniz. Bu durum böyle devam ederse daha profesyonel operatöre geçiş yapacağım. Bu arada tekrar beni arayıp apartmana baz istasyonu kuralım diye de dönemeyin, çok komiksiniz çünkü.

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön