Vodafone İstanbul Beşiktaş Çarşı Şubesinin Çalışanlarının Tavrı!

Başar K. |

Bir başka operatöre ait hattımı taşımak üzere 3.1.2015 tarihinde yaptığım talebe karşılık herhangi bir taşıma işlemi gerçekleşmeyince önce Vodafone müşteri hizmetleri aradım. Müşteri hizmetleri "adıma ve numara ait taşıma talebi oluşturulmadığını" söyleyince de Vodafone Beşiktaş şubesine gittim, konuyu anlattım.

Geçtiğimiz hafta hat taşıma işlemi için başvurumu alan (Adı ve soyadı bende saklı) çalışan, "sizin evraklarınız eksik, sizi aradık ama ulaşamadık" dedi. Halbuki aranmamıştım ve aradığını ispat etmesini istedim, edemedi. Mağdur olduğumu ifade edip telafi etmesini istedim. "Yapacak bir şey yok" dedi. Başvuru evraklarımı istedim, ancak vermedi, yırtıp çöpe attı. Saygısız insanlar!

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  12:53

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.