01 Aralık 2014

Vodafone İşlem Yapmadığım Halde TL Kesintisi Yapıyor.

hem eşim, hem ben duble 1000 tarifesi kullanıyoruz. Her ayın 1'inde tarifenin yenilenmesi için 20 TL yükleme yapıyorum. Ancak bu sabah yaptığım yüklemede eşimin hattından 14 TL kesinti yaptılar. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede 3520 diye bir siteden bahsettiler. Sadece bu numaradan mesaj gelmiş. Başvuru ya da herhangi bir işlem yapılmadan haksız yere kesilen 14 TL'nin ilgili hatta geri yüklenmesini talep ediyorum. En kısa zamanda olumlu geri dönüş rica ederim.

Ayşegül 1.233 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül 05 Aralık 2014

    Öncelikle ilginize teşekkür ederim.Ancak şöyle bir durum var.Gönderilen msj bilgisini aşağıda paylaşacağım.Eşim çok yoğun çalışan biri olarak takdir edersiniz ki her gelen mesaja bakıp okuyacak ve cevap verecek vakti yok denecek kadar az.Bunu bu konuyu benim takip etmem ile de anlayabilirsiniz sanırım.Sonuç olarak herhangi bir talebi olmadan 3520 den gönderilen ve emri vaki olarak abonelik başlatılan bu uygulamayı kesinlikle kabul etmiyoruz.Sırf mesaja cevap vermediğinden dolayı başlatılan bu abonelik hiç etik değildir.Dolayısı ile tarafımızdan haksız yere kesilen TL tutarının geri iadesini telap ediyorum.Konuyu bilgilerinize sunar,gereğinin en kısa zamanda yapılmasını rica ederim. İlgili msj; Kullanıcıya gönderilen abonelik başlangıç mesajları aşağıdaki gibidir; 3520 25.10.2014 12:58:42 En eglenceli videolari cep telefonuna indirebilecegin Video Plus servisine hosgeldin. Abonelik vergiler dahil haftalik 14TL/ aylik 56TLdir ve her ay yenilenecektir. Haftalik servis ucreti tahsil edilemezse gunluk 2 TL alinacaktir. Hattiniza TL yuklediginizde aboneliginiz aktive edilecektir. Servisi iptal etmek icin iptal plus yazip 3520ye gonderebilirsin. MH:2164740200 YBS AS.

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön