29 Ağustos 2013

Vodafone İşlem Yapmadığım Halde Kontörlerimi Alıyor!

Ben bunu 1-2 aydır yaşıyordum herhalde borcum var sanıyordum ama bu artık sınırı taşırdı. Benim -6'ya düşüyor hep sonra 10 TL yüklüyorum. Her defasında sonra 4 liram kalıyor. Aylık telsiz kullanımı 1-2 TL alıyor sonra 2-1 TL arası kalıyor gece yatıyorum hiç kimseyle konuşup mesaj atmıyorum.

Sabah kalktığımda bir bakıyorum -4. Ve sonraki günlerde -6 oluyor. Bu konuda şikayetçiyim bir paketim falanda yok lütfen benden 20 TL almışsınızdır. Şu anda paketim yok olmadı kullanmadım. Eğer paket varsa iptal edin lütfen.Vodafone'un dikkatine...

Kutay 70 Okunma

Cevaplar

  • Kutay 30 Ağustos 2013

    İyi günler. Ben cep Avansımdan neler kullanmışım lütfen dökümanını gönderirmisiniz ben hiç bir şey kullanmadım.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın K***** E*** 0543250**** numaralı hattınız üzerinden iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde, inceleme sağlanmış olup, yüklemenizin ardından Cep Avans hesabınızdan yapılan kullanımlar, ve Telsiz Kullanım ücretinin bakiyenizden çekildiği görülmektedir. Ayrıca, farklı bir lira düşümü yaşamadığınızı ve kullanımlarınıza istinaden ücretlendirildiğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön