30 Nisan 2013

Vodafone İşlem Gerçekleştirememe!

Aylık her yöne konuşma paketimi iptal edemiyorum online işlem merkezine giriş yapıyorum işlem yapma yetkiniz bulunmamaktadır şeklinde uyarı alıyorum. sms gönderiyorum. Şuanda işleminiz gerçekleştirilemedi tekrar deneyin şeklinde sms geldi bu işlemi 15 kez yaptım ve paketi iptal edemedim kontör yüklediğim içinde paket yenilendi bu nasıl bir sistemdir anlamıyorum ki bu şekilde hizmet biçimi olamaz. Her durumu çağrı merkezini arayarak mı halletmemiz gerekiyor madem öyle neden oim sisteminiz var neden sms bağlantı kanallarınız var?

Gamze 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili paket opsiyonunuzun iptalinin sağlanmış olduğu bilgisini aktarmak ister,opsiyon iptali için üst üste sms gönderildiğinden iptalin sağlanamadığı, işlem sağlanabilmesi için sms gönderimi sonrası bir süre beklendikten sonra işlemin onaylanacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön