17 Nisan 2014

Vodafone İş Ortağı Tarafından Rahatsız Ediliyorum!

Vodafone abonesiyim, bir kaç gündür 0850 252 42 22 no'lu hattan arama yapılmakta, günde 4-5 kez yapılıyor, herhangi bir şekilde konuşma da yapılmıyor, öğrendiğim kadarı ile Vodafone'a ait bir iş ortağının. Listeden bu numaramın kaldırılmasını istiyorum. Gereksiz yere bizleri rahatsız etmeye hakları yok. Yasal merciler nezdinde de başvuruda bulunabilirim. Vodafone yetkilileri bu durumun biz tüketiciler için hoş karşılanmadığını ve sorumlu iş ortağının uyarılması gerektiği iyi bilmeliler.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, söz konusu aramalar için engelleme sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön