Vodafone İş Ortağı Tarafından Rahatsız Ediliyorum!

Mehmet G. |

Vodafone abonesiyim, bir kaç gündür 0850 252 42 22 no'lu hattan arama yapılmakta, günde 4-5 kez yapılıyor, herhangi bir şekilde konuşma da yapılmıyor, öğrendiğim kadarı ile Vodafone'a ait bir iş ortağının. Listeden bu numaramın kaldırılmasını istiyorum. Gereksiz yere bizleri rahatsız etmeye hakları yok. Yasal merciler nezdinde de başvuruda bulunabilirim. Vodafone yetkilileri bu durumun biz tüketiciler için hoş karşılanmadığını ve sorumlu iş ortağının uyarılması gerektiği iyi bilmeliler.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mayıs
  10:27

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, söz konusu aramalar için engelleme sağlanmıştır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Nisan
  11:53

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."