27 Ocak 2014

Vodafone İptal Talebimi Dikkate Almadı.

Operatörüme internet data hattımın kapatılması yönünde talepte bulundum. Aradan 1-2 saat sonra arayıp talebimin iptal edilmesini söyledim kabul edildi. Bir gün sonra beni Vodafone'dan arayıp kapatma talebimin etkin olduğunu söylediler. Halbuki ben bu talebi iptal ettim kabul edildi işlem yapıldı.

Aradıklarında bunu kabul etmediler. Farklı fiyatlandırmalar yeniden abonelikten bahsettiler. Cayma bedelini de ilk konuşmada 101 tl idi, bu sefer 137 tl dendi. Kapattırmak için bir sürü şart koşuldu fakat bu konuşmaların incelenmesini 101 tl'de mutabık olunduğunu kayıtlardan incelenmesini söyledim kabul edildi. Bana dönüş yapılmadı ben aradım. İnceleyen arkadaş beni yalancı çıkarmış. Kayıtlar belli.

Ümit 82 Okunma

Cevaplar

 • Ümit 21 Aralık 2014

  Toplu mesaj yazilmis kimse sorun falan cozmeye yeltenmedi

 • Ümit 19 Haziran 2014

  hiçbir geri dönüş olmadı üstüne daha fatura eklendi

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.02.2014 - 04.02.2014 ve 06.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Ümit 03 Şubat 2014

  şikayetimle alakalı geri dönüş yapılmadı. ben müşteri hizmetlerini aradım fakat telefon kayıtlarını inceleyen arkadaş asıl işlemin hatalı yapıldığı 2'nci kayıta ulaşamamış ama ulaşamadığı görüşme kaydı hakkında beni haksız bulmuş , nasıl oluyor bilmiyorum ama böyle oldu . hala ısrarcıyım bunların hepsi görüşme kayıtlarında var . buna dair vodafone genel merkezine faks çektim dilekceme hala cevap gelmedi .

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön