03 Şubat 2014

Vodafone İptal İstedim Diye Fatura Ödersiniz Dedi.

Şikayete konu olan Vodafone hattımı başka birisi için almıştım,ihtiyaç kalmayınca iptal ettirmek istedim. İptal edilirse taksitle ödenen yeni hat ücretinin toptan yansıyacağını söylediler. Pasif konuma getirelim dediler, ayda şu kadar ödersiniz dediler, o şekilde de yaptık ama bunu faturalandırma tarihinden farklı tarihte yaptığımızdan paket tutarımın tamamını da ödettiler. Sonrasında bu vergi ödemelerim bitti faturada çıkmıyordu. Geçen ay ufak bir fatura çıkmış bunun üzerine iptal edin dedim, efendim hattımı iptal etmek için tekrar açmaları gerekiyormuş, tekrar açtıklarında fatura yansırmış, paket tutarımın tamamını ödermişim, kapamayı o şekilde yapabilirlermiş. Bu nasıl bir iş?

Neşe 77 Okunma

Cevaplar

  • Neşe 24 Şubat 2014

    beni arayan olmadı?kim aramış yok böyle birşey...

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-07 16:28:14; 2014-02-11 11:38:10 ve 2014-02-12 15:07:34 irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön