08 Şubat 2014

Vodafone İptal İşleminde Sorun Yaşattı.

20-25 gün önce Vodafone jetimi kapatmak için çağrı merkezini aradım. Hat iptaliyle ilgili 3 iş günü içinde geri dönüş yapılacaktı fakat 1 hafta boyunca konuyla ilgili aranmadım! buna rağmen tekrar müşteri merkezini aradım 'hattınızı kapatmaya yetkim yok' diyen müşteri temsilcisi iptalle ilgili yeniden aranacağımı söyledi (!) ikinci bir fatura ödemek istemediğimi ses kaydında defalarca söyledim ve bayiye yönlendirildim. Bağdat Cad. Şaşkınbakkal Vodafone bayide çalışanlar 'hattımın kapandığını, sadece ocak ayında yansıyacak faturamı ödemem gerektiğini'' söyledi ki üzerine bir fatura daha(!) Acil İptal+İade. Gerçekten çok sıkıldım bir daha Vodafone'mu artık yakınından geçmeyeceğim!

Sunay 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön