26 Ocak 2015

Vodafone İptal İşlemi Yapılmıyor!

Yaklaşık altı ay önce başkent Vodafone şirketimize ait hatların iptal edilmesi için yazılı olarak başvuruda bulunduk ancak hatlarımızı iptal etmediler, edilmemesi ile ilgili olarakta tarafımıza bir dönüş yapılmadı, aracı kurumsal şube firmamıza ait belgelerimizi bulamamaktalar sebebi konusunda da bir cevap alamıyoruz, araştırmalarım neticesinde Vodafone ve Başkent GSM hizmetleri müşterilerin kimlik bilgileri ile açık hatlar açıp sattığını duydum firmadan evraklarımı geri istiyorum ancak bir türlü geri dönüş yapılmamakta Vodafone ve Başkent GSM hizmetleri kişisel belgelerimizle ortak olarak boş hat açıp satmaktalar 6 aydır faturalar gelmekte ve hala hatlar iptal olmadı.

Yalçın 77 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın13 Şubat 2015

    Benim telefonuma hiçbir şekilde geri dönüş yapmadınız telefonumda hiçbir çağrı kaydınız yok

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön