27 Nisan 2013

Vodafone İptal Ettiğim Paketin Ücretini İade Etmedi!

Vodafone'dan 25 TL karşılığı her yöne 100 TL almak için Abone Yüz yazıp 7000'a mesaj gönderdim. Ancak bana 100 TL yerine 9.9 TL'ye tüm dünya sms paketi adında bir abonelik başlatıldığı bilgisi geldi. Hemen müşteri hizmetlerini arayarak bir yanlışlık olduğunu, istemediğim bir pakete üye olduğumu ve hiç kullanmadığım paketin iptal edilerek ücretinin iade edilmesini talep ettim.

Ancak müşteri hizmetleri böyle bir şeyin mümkün olamayacağını söyledi. Mail olarak da şikayetimi ilettim ancak bir sonuç alamadım. Vodafone her zaman reklamlarında vazgeçme hakkından bahseder. Ben neden vazgeçme hakkımı kullanıp kullanmadığım ürünü iade edip ücretini alamıyorum?

Ahmet 23 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Mayıs 2013

    Ben istemediğim bi abonelik gerçekleşti, iptal edip ücreti iade edin diyorum. Adamlar sms paketiniz hesabınıza yüklendi zaten güle güle kullanın diye cevap veriyor. Bu mudur soruna çözüm??

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.04.2013 tarihinde mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön