30 Temmuz 2013

Vodafone İptal Edilmeyen Yüksek Fatura!

Vodafone abone merkezinden cihaz talebine bulundum. Personel işlemin sonunda cihazı verme süresini tamamlayamadığınızdan dolayı cihaz veremeyeceğini söyledi. Bende saygıyla karşılayarak kimliğimi istedim. Çıkmadan personel bir not ileti bana beyefendi tarifenizi değiştirmiştim tekrardan iptal talebinde bulundum düzeltirler dedi. Tamam deyip çıktım.

Olaydan bir süre sonra müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim. Bir sorun olmadığını beyan etiler ta ki yüksek fatura gelinceye kadar. Yaptığım itirazda sonra müşteri hizmetleri abone merkezi ile yaptığı görüşmede müşteri talep etti biz yaptık demiş. Oysa sistemde cihaz talebi ve tarife iptal talebi bulunurken bunu söylemesi ironik. Fatura iptal edilmiyor.

Ergin 34 Okunma

Cevaplar

 • Ergin 24 Ağustos 2013

  Belirtemek isterim ki sorun kısmi olarak çözülmüştür ne yazık ki bayii hatasının yarısını müşteri ye yüklemiş durumdasınız,bu kabul edilebilir değildir.

 • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 31.07.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı bilgisini iletmek isteriz.538637****numaralı hattınız için gerekli incelemeler sağlanmış olup,iade işleminiz sağlanmıştır.Alacaklı olduğunuz tutarın 21.08.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşülüceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ergin 30 Temmuz 2013

  542 nolu müşteri himetlerinden çözüm bulamadığımdan dolayı şikayete bulundum... V-542 müşteri hizmetlerin cevabı: yapılan incelem sonucu faturayı ödemeniz gerekli b-cevaben ben:Gerekçeniz nedir V-Bayyimiz sizin talebiniz olduğunu söylemiş bizde uygularız b-müşterinin mağduryeti nasıl olacak?,personel hatasını bu şekilde örtpas etmişse ne olacak? v- yapacak bir şey yok vs. b-itiraz edilecek bir üst kurulunuz varmı ? v-yok b-tek muhatabmsınız ve çözüm üretmekten kaçınıyorsunuz, bir sürü haksızlığa uğramış kişilik bağırışmaları vs. v-verecek cevap bulamaması!!! b-tekrar taleb olşturmasını izah ettim ama sonuçsuz kalacağı baştan beliydi düşünsenize sorun müşteri hizmetlerine takılıp kalıyor ve çözümsüzlük size dayatılıyor bu bir ticari politikamı?

 • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön