Vodafone İptal Edilen Paketimi Yeniledi!

Gamze K. |

Yükleme yapmadığım için iptal olan Vodafone hattımı tekrar aldım. Yaklaşık 1 yıl önce kullandığım paketim tekrar yenilendi. Hat iptal olup paket nasıl iptal olmaz anlamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda hiç bir şekilde yardım alamadım. Yardım alamadığım kötü üsluplarla karşılaştım. Vodafone'da asla müşteri memnuniyeti diye bir şey yok yenilenen maksi sms paketimin ücretinin iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Habersiz Paket Yenileme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze K.
  08 Kasım
  21:56

  Nasil sorun olmadigi tespit edilir anlamiyorum numaram iptal edilip nasil paketim 1 yil sonra tekrar yenilenebilir tekrar incelenmesini istiyorum.

 • 07 Kasım
  20:13

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 545361****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendrme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.