07 Haziran 2014

Vodafone İPhone 5S Kampanyasından Yararlanamadım!

06.06.2014 tarihinde İzmir Çiğli Kipa mağazasındaki Vodafone bayisine İphone 5S kampanyası için gittim. Görevli kampanyanın koşullarını anlattı. Kabul ettim 4 senelik Vodafone müşterisiyim. 15.05.2014 tarihli faturamda sıkıntı çıktı ve telefonu alamadım. 4 senelik bir müşterinin 1 fatura yüzünden İphone 5S kampanyasından yararlanamadım. Bu arada telefonuma gelen SMS'leri gördüm ve hattımın tarifesinin değiştiğini yazıyor dolayısıyla aylık sınırsız cep net paketim iptal oldu ve benim bundan haberim yok bana söylenen kampanyadan yararlanabilirsem tarifemin değişeceğiydi ama ben kampanyadan yararlanamadım ama tarifem değişti. Eski tarifemi ve cepnet paketimi geri istiyorum.

Kadir 353 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.06.2014 10.06.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Kadir 08 Haziran 2014

    DEGERLI ABONEMIZ BAYI HIZMET KALITESINE YONELIK SIKAYETINIZ INCELENMIS OLUP ILGILI BAYI'YE GEREKLI BILGILENDIRME YAPILMISTIR.VODAFONE Bana gönderdiğiniz SMS . Bugun aynı bayiye gitmeden önce müşteri hizmetlerini aradım. Bana şikayetim doğrultusunda bayiye ulaşıldığını, bayiden verilen cevap tarifemin değiştirmeden bilgilendirildiğim bu şartlarda işlem yapıldığıydı ve ortada bir sorun olmadığı şikayetimin kapatıldığıydı. Bayiye gittim Vodafone size ulaşmış şikayetimle ilgili dedim görevliler mail lere baktılar falan bize iletilen bir bilgi yok dediler ne komik değilmi vodafone sorun yok diyor bayi kimse bize ulaşmadı diyor çok süper ötesi eğer çihaz kampanyasından yararlanmıyorsam yada eski tarifem aktif olmazsa başka bir operatöre taşınacağım .

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön