23 Şubat 2013

Vodafone İphone 4S Faturasını Hala Göndermediler!

2012 Ocak ayında almış kontratlı olarak almış olduğum iphone 4s'in faturasının bir örneğine ihtiyaç duymakta olduğumdan yaklaşık 3 hafta önce almış olduğum bayiden fatura örneğimi talep ettim. Bana 3 iş günü içinde geleceğini ilettiler.

1 hafta bu şekilde oyaladıktan sonra temin edemeyeceklerini belirttiler. Çağrı merkezini aradığımda ilk konuştuğum temsilci şikayetimi aldı, ikincisi telefon faturasının yemin edilemeyeceğini belirtti, ben ısrar edince ise yetkili yerlere danışıp gönderimin kargo ile yapılacağını belirtti.

Yaklaşık 1 haftadır faturamı beklemekteyim, ancak hala arşivde aranıyor gibi bir cevap alıyorum. şikayetçiyim!! Yasal yollara da başvuracağım.

Zeynep 42 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep27 Şubat 2013

    13 Şubat 2013 'te Vodafone Müşteri Hizmetleri ile başlattığım süreç hala devam etmekte. 23 Şubat günü cep telefonuma "değerli abonemiz talep ettiğiniz evrağınız kargo yoluyla adresinize gönderilmiştir." şeklinde mesaj gönderilmesine karşın hala tarafıma belge ulaşmadı. Her akşam müşteri hizmetlerini aradığımda yeni bir kayıt açılıyor ve kargo gönderimi ile ilgili bilgi verilmiyor. Fatura kargoya verildi mi, verilmediyse neden bana verildi diye mesaj gönderiliyor? Bu kadar kurumsal bir firma müşteriye yalan mı söylüyor? Sinir stres sahibi oldum. Kontratım biter bitmez hattımı değiştireceğim, Vodafone 2008'den bu yana memnun olduğum bir operatör olmasına karşın sadece şu zamana kadar talep ettiğim 1 adet belgeyi de bana ulaştıramayarak ne kadar iyi hizmet verdiğini göstermiş oldu!!!

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili talep ettiğiniz evrağınız ilgili birime iletilmiş olup,tarafınıza kargo yolu ile gönderiminin sağlanacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön