Vodafone IP Numarasından Oyun Üyeliği Ücreti Gönderildi!

Yasemin A. |

Wifi vodem ve internet paketi kullanıyorum, Şubat faturama gelen "Yansıtılan İçerik Ücretleri" başlığındaki 58.74 tl'lik ek ücreti ödemeyi reddediyorum. Vodafone yetkilileri bu ücretin özel servis kapsamında oyuna üye olduğumdan dolayı geldiğini söylüyor, olmadığımı belirttiğimde ise bir internet sitesinde bir yere tıklayarak üye olduğumu ve IP numaram üzerimden faturama ücret yansıdığını, kendilerinin konu ile ilgisi bulunmadığını ve 0216 4740200' ı aramamı söylüyorlar.

Oyuna üyeliğimi iptal ettiler fakat bu faturayı ödemeliymişim. Verdikleri numarada NBS AT destek hattı firması olduğunu söyleyen (hatalı duymuş olabilirim) kişi itiraz kabul etmiyor. Her iki firmayı da şikayet ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin A.
  13 Mart
  12:52

  Vodafone firması sorumluluk kabul etmiyor, faturayı ödemem gerektiğini söylüyor. Hiç bir yardımda bulunmadılar. Servis almayı bırakıyorum.

 • 13 Mart
  12:50

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  10.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.”

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 06 Mart
  19:00

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."