16 Şubat 2013

Vodafone İnternetten Tarife Değişikliği ve Haksız 2 Fatura Ödeme Zorunluluğu!

15 Şubat 2013'te Red Mini Kontratsız tarifeden Hesabını Bilen Midi'ye internet üzerinden geçiş sağladım.Müşteri hizmetleriyle görüşmem sonunda,müşteri hiz.lerini ve Vodafone merkezlerini kullanmazsan diğer yaptığın her türlü teknolojiyi anlık alıp 2 fatura ödeme zorunluluğudur.

1.İnternet üzerinden işlem yaparken herhangi ''bir sonraki fatura dönemi itibariyle başlat''diye bir seçeneğinin bulunmaması 2 şekilde açıklanır; alt yapı bozukluğu yada bilerek isteyerek bu durumdan memnun olmak.

2.Müşteri Hiz.görüşme sonunda geçilen 2.tarife bir sonraki ay ücretlendirilmeyecek fakat yeni paket üzerinden dk işlenecek.Eski tarifede 2000dk olan kullanmadığım dk ve üstüne ödeme yapmak ne kadar mantıklı?

Zeynep 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.02.2013 tarihinde saat 11.13 de mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön