23 Aralık 2014

Vodafone İnternetim Yüklenmedi!

Vodafone her yöne 500 dk, 5000 SMS ve 500 MB internet paketi tüketicisiyim. 22 aralıkta uyarı mesajı geldi. Hattıma 500 dk ve 5000 SMS yüklenmiş ancak internet yüklenmemiş. Aynı gün içinde yine uyarı mesajı geldi, internete devam etmek istiyorsam satın alma yapmam gerekiyormuş. Yani paketimin içinde bulunan internet yüklemesini yapılmadan satın alma yapmam isteniyor.

Sorunun ne olduğunu öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım. Görüşmeler ciddi tutarda ücrete tabi tutulmuş, müşteri temsilcisine ulaşmak istedim ancak dakikalarca bant kaydı dinlemek zorunda kaldım. Sonunda başaramayacağımı anlayınca vazgeçip telefonu kapattım. 7000 hattan standart uygulamalar çözülebiliyor.

M.şaban 133 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön