07 Şubat 2014

Vodafone İnternetim Var Ama Kullanamıyorum!

Ocak ayının 28'inde facebook ve twitter adlı paketi satın aldım. Şu an da hattımda tanımlı bulunan 3'ü bir arada adlı paketi kullanmaktayım ( 500 dk 50000 sms 1 gb internet ) Elimin altında 1 gb'lık internet paketi bulunduğu halde sırf daha önceden tanımlı olan facebook twitter paketi olduğundan ve aylık süresi dolmadığı cihazımdan facebook ve twitter'a giriş sağlayamamaktayım. Bunun için Vodafone müşteri hizmetleriyle görüştüm bana yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum bana verilen cevapta aylık süre bitmeden kullanım yapamayacağımı söylediler. İnternetim var ve kullanamıyorum.

Ömer 296 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön