28 Mayıs 2014

Vodafone İnterneti Oldukça Yavaş.

Vodafone Heryöne 500dk. konuşma + heryöne 500 sms + 500 mb interneti olan Duran extra yada Hesabını bilen tarife abonesiyim. Buradaki şikayetlerin çoğunu okudum, arkadaşlar videolarının donduğundan şikayet etmiş bense değil video izlemek bir resmi bile 1 dk. dan fazla bir sürede ancak açabiliyorum. Mobil internetim varla yok arası bir şey. Başka bir arkadaşımın diğer GSM operatöründeki net hızını görünce şaşmamak elde değil. Hattımı değiştirmek istemiyorum ama Vodafone maalesef bizi buna zorluyor resmen. Facebook'ta 600 bin takipçisi olan bir sayfanın yetkilisiyim ve bunu sayfamda paylaşmak istemiyorum. Lütfen buna bir çare bulunsun artık.

Tuğra 251 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön