27 Aralık 2013

Vodafone İnterneti Kullanmadığım Halde Yüksek Fatura Gönderdi!

Ben M***T*** Vodafone 20/07/2009 tarihinden itibaren Faturalı hat kullanmaktayım İnternet kullanım paketim olmadığı halde 11/15 2013 ödeme tarihli faturam 59 TL standart aylık ödemem gerekirken Benden resmi imza belge yada önceden resmi & fiili olarak bana bildiri yapılmadan 41,28 tl İnternet kullanım bedeli eklenerek 113.30 krş kredi kartımdan tahsil edilmiştir.

Bu kurumu arayıp itiraz ederek 3 defa şikayet kaydı oluşturdum ve bilgim dışında oluşan İnternet kullanımını kapattım ama 30/12/2013 tarihinde yine bana hiçbir uyarı yapmadan 59 tl faturam 24.50 İnternet paket 94 tl olarak düzenlendi kurumu tekrar aradım ama fatura konusunda yine mağdur edildim için yardımlarınızı rica ederim.

Mustafa 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,28.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı tespit edilmiştir.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön