14 Ekim 2014

Vodafone İnterneti Kullanamıyoruz!

Müşteri hizmetlerini yüzlerce aradığımız halde sorunu çözemediler. Nakil olması gerekiyor fakat yapmıyorlar. Kullanamadığımız halde internet parası alıyorlar. Tüketici Mahkemesine verdim. Hattımın iptal olmasını istiyorum.

Güven 287 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone Net ile ilgili şikayetlerinizi aşağıdaki numaralardan iletmeniz gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. VFNet Call Center numarası: 216 556 10 20 VFNet Call Center Kurumsal numarası: 216 556 10 10 VFNet Santral Fax 1: 216 556 31 71 VFNet Call Center Fax 2: 216 556 31 73 VodafoneNet hatlarınız ile ilgili sorunlarınıza en hızlı çözüm için şikayetinizi şikayetvar.com sitesinde bulunan VodafoneNet firma başlığı altından da iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön