03 Kasım 2014

Vodafone İnternete Hiç Giremiyorum!

Vodafone sınırsız internetim var. Bir haftadır internete hiç giremiyorum. Veri bağlantısını açtığımda internet işareti bile gözükmüyor. Hat çekişi bir iniyor bir çıkıyor. Müşteri hizmetlerini 25-30 defa aradım ama herkes baştan savma cevaplarla oyalıyorlar, bulunduğunuz bölgede çalışma var gibi mazeretler üretiyorlar.

Vodafone'un amacı ne? Biz size hizmet yapmayacağız diyorlarsa söylesinler başka operatöre geçelim. Vodafone'a güvenip başka internet açtırmadım, malum internet çağındayız her zaman ihtiyaç oluyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda 50 krş yakın ücret kesiliyor, sorun Vodafone'dan kaynaklandığı için bu ücret kesintilerinin tarafıma yansımamasını ve sorunun acilen çözümünü istiyorum.

Hasan 129 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön