16 Mayıs 2013

Vodafone İnternete Girme İzninin Onaylanmaması!

26.03.13 İstanbul; Fatih, Dila İletişim’den faturasız Vodafone Vodem cihazı satın aldım.Cihaz için 85TL int. için 32 TL ödedim.

30.04.13 tarihinde İstanbul; Şişli, Ersa Telekomünikasyona, paketi yenilemek için 41 TL ödedim. Kullanımın devamı için bir onay mekanizması olup olmadığı hakkında herhangi bilgi verilmedi!Bedeli ödediğim için internete girdim. 3 kere internete girme olayını tekrarladım.
Daha sonra internete giremedim.

Konuyla ilgili Ersa firmasına problemimi söyledim. Parayı girdiklerini ama internete girme iznini merkezin vermesi gerektiğini! ve onay olmazsa otomatik olarak her girişte 10 TL alındığını söyledi. Müşteri hizmetlerinin problemi çözebileceğini ilettiler. Çözüm alamadım.

Efe 84 Okunma

Cevaplar

  • Efe17 Mayıs 2013

    Sayın yetkili; Verdiğiniz cevap konunun özeti. Burada problem çözümü yok! Satış yapan yetkili/yetkisiz, özensiz, gerektiği gibi hizmet veremeyen kişilerin olduğunu ve mağduriyet yaşadığımızı ilettim. Bu konuda uygulayabileceğiniz yol buysa, sadece cevap vermiş olursunuz. Onay sms'inin geleceğini söylemesi gereken kişilere ve firmanızın teknoloji alt yapısına dikkat çekiyorum. Teknoloji firması bu gibi basit bir olayı online yapabilir! onay sms'i nedir?!!

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,543722****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde AYLIK 4 GB paketniz aktif olmadan kullanım yapmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.İnternet paketiniz yenilendiğinde tarafınıza gönderilen onay sms'inden sonra kullanım yapmanız gerektiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön