11 Mayıs 2013

Vodafone İnternet Ve Sürekli Fiyat Karmaşası!

Ne yazık ki! Vodafone vodemnet aldım. Pişmanım. Bayi tüm vergiler dahil 34tl dedi. müşteri tem. 39tl tüm vergiler dahil dedi. bayi tekrardan 34tl dedi. Başka müş tem. 34 dedi. En son görüştüm müş. tem. 34.80 tl dedi.

Bu nasıl hizmet anlayışıdır! Fiyat belli değil. Bu hizmet kalitesinden kurtulmak istedim. Vodafone'nun yanlışından dolayı sadece kullandığımı öderim dedim. Önemseyip aramadılar kabul bile etmediler hatalarını. Müşteri tem. hiç birşey bilmiyor.

Yaşar 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 09.05.2013 tarihli müşteri hizmetleri görüşmenize ait çağrı dinlenmiştir. Vodafone Cep Merkezi tarafından 34 TL harici bedel ödemezsiniz bilgisi verdiğini belirtmeniz üzerine, bayi ile uzlaşma sağlanmadığı durumda şikayet kaydı alınabileceğini belirtmiştir. Şikayetinizin devamı halinde Vodafone Cep Merkezi'ne ait ticari ünvan bilgisi iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön