28 Mart 2013

Vodafone İnternet Üzerinden TL Yüklemesi Yapamıyorum!

Diğer bütün operatörlerde internet üzerinden telefondan yükleme vs yapabiliyorken sizin sitenizden yükleme yapmak istediğimde 2 ay abonelikten sonra yapabileceğim yazıyor. Müşteri temsilcisi 7010 dan kredi kartı ile yükleme yapabileceğimi söyledi ben de aradım ve kontör yüklemem için üye olmam gerektiğini söyledi. Sizin gibi büyük bir firmaya bunu hiç yakıştıramadım Zaten daha fazla ödememek için geçtiğim bu tarifede pişmanlığım söz konusu.

7010'a para kazandırmak için yaptığınız nedir. Sizi kınıyorum ve en kısa zamanda operatörümü değiştireceğimi bildireyim. Böyle bir uygulama mı olur. Ben neden her aradığımda para ödemek zorunda kalayım neden internetten yükleme de 2 ay abonelik şartı var neden ücret ödemeden para yükleyemiyorum.

Aygen 79 Okunma

Cevaplar

  • Aygen 29 Mart 2013

    Zaten neden 2 ay gibi bir kısıtlama saçmalığınından bahsetmiştim.Artı 7010 da kontör yüklerken her seferinde 5 tl ödemem gerekiyor neden 1 yıllığına üye oldugumda 96 tl ödemeliyim üye olmadan niye kontör yükleyemiyorum.Büyük bir firmaya bu hiç yakışmıyor.Kurumlar arası oyun başka bir şey değil.

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,şikayetinize konu olan talebiniz için mevcut uygulam gereğince 2 aydan fazla süredir Vodafone faturasız hat abonesi olmayan abonelerimiz TL yüklemesi gerçekleştirememektedir.Alo Kontor servis içeriği Faturasız hat abonelerinin ücretsiz, Faturalı hat abonelerinin şebeke içi görüşme tarifesi ile, Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak,kredi kartları aracılığı ile de yükleme yaptırabildikleri bir servistir.Taraımızdan servis kullanımına yönelik bir işlem sağlanmadığının bilgisini iletmek isteriz.Mevcut uygulama bu yönde olup,abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak tarafımıza ulaşan eleştirinizin değerlendirilmek üzere ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön