23 Ekim 2014

Vodafone İnternet Ücretlendirme Sorunu!

Vodafone'da en sık ve değişmeyen sıkıntı hattan habersiz çekilen internet ücreti. Genelde kota aşımı başlığında kesilir bu ücretler. Eğer kotanızı aşmıyorsanız da DNS ayarlarınız üzerinden reklam yönlendirmeleri yapılır, üstelik siz sıradan güvenilir haber sayfalarına tıkladığınızda önünüze otomatik olarak gelir ve buna yanlışlıkla parmağınız değse faturalandırılırsınız.

Ben kontörlü hat kullanırken bunu yapamıyorlardı çünkü kontör hiç yüklemiyordum paketlerimle idare ediyordum ancak şimdi 22,5 TL ile başlayan faturalandırılmam 30 TL'lerle devam ediyor ki ben bilinçli kullanan bir tüketiciyim.

Ömer 395 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön