07 Haziran 2013

Vodafone İnternet Ücretlendirme!

Vodafone internet paketinden yararlanıyordum 250mb olanından ve sonra onun iptalini yapıp başka bir kampanyasına geçtim 1000 dk 1000 sms ve 1 gb internete normal olanı her ikisini de fazladan yazmaması gerekir ekstrasını demek istediğim yani 250 mb internette doldurursanız kotayı net yavaşlar 1 gb doldurursan net kesilir .

Ama Vodafone bana sağ olsun ücretlendirmiş ve 259 tl lık bir fatura göndermiş BTK kurallarına göre bana 15 gün içerisinde geri dönüş yapması gereken yerde halen bana geri dönüş olmadı ve müşterilerim aradıklarında onlara cevap veremiyorum mail leri kontrol edemiyorum nedeni ise son hesap kesim tarihi geçtiği için bende inat yapıp ödemedim ve hala bir bilgi edinmiş değilim.

Onur 211 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Mayıs-2013 dönem faturanız incelendiğinde tarife kapsamında verilen 500 hakkın kullanıldığı sonrasında yapılan kullanımların ücretlendirildiği aşağıda yer alan süre bitimine dair %80-%100 uyarı mesajlarının prosedüre uygun olarak 24 saat içerisinde gönderildiği uygulamada sorun bulunmadığı görülmüştür.Ayrıca Mayıs-2013 döneminde CEPNET 250 paketinin devreye girmediği görülmüş olup fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Ek bilgi olarak incelemelerde 16.05.2013 tarihinde Genç Avantaj tarifesi ve CEPNET 250 internet paketinin iptal olduğu Hesabını Bilen Hepsi 1000 tarifesine geçiş yapıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön