19 Mart 2013

Vodafone İnternet Ücreti!

Vodafone kendinden uzaklaştırmak için son zamanlarda elinden gelen her şeyi yapmaya başladı. Faturalı hat sahiplerinden yedek SIM Kart için ücret talep etmeyen Vodafone, şimdi 12 TL gibi bir ücretle geliyor karşınıza.

Asıl sorunuma gelince; dün yeni bir telefon aldım. Telefonun kurulum aşamasında biraz internet kullanımı oldu. Vodafone'un sistemine bakıldığında veri kullanımı toplamda 1. 29 kb olarak görünüyor ve tutarı 4, 79 TL! Ekte verdiğim resimde zaten Vodafone'un matematikteki mantık hatası göze çarpmakta.

0, 53 KB = 0. 11 TL ***0, 76 KB = 4. 68 TL aradaki fark 0, 23 kb. ve fiyat farkı: 4, 57 TL Vodafone'un kesilen tutarı faturama yansıtmamasını talep ediyorum.

Mustafa 37 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 26 Mart 2013

  Normal şartlarda faturam 30 + tarifeye geçerken hiçbiryerde belirtmediğiniz vergiler + internet bağlantı ücreti 0.23 olarak gelmesi lazım. Ve en fazla 33 TL olması lazım. Ancak online self servisteki ücret : Güncel Faturam: 36,33 TL Eğer bu fatura böyle gelirse artık vodafone ile çalışmayacağımı ve ailemin tamamının hatlarını da diğer operatörlere taşıyacağımı şimdiden taahhüt ederim!

 • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili mart dönemi faturanızda internet bağlantı ücreti 0.23 kuruş olduğu ve faturalandırılmanızda sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa 22 Mart 2013

  3 gün oldu herhangi bir dönüş yok...

 • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön