13 Mayıs 2013

Vodafone İnternet Sorunu!

Ben şuan 24 ay Vodafone a mahkumum. Ben Vodafone a her ay 150 tl ödüyorum. Paketimde 1gb internet var. Her nasılsa paketim 10 günde bitti. Paketim bittikten sonra 1kb si 40 kuruş çok pahalı bir fiyat verildiğinden internet ayarını kapattım telefonun. Ama eliniz çarpsa veya bir uygulamaya tıkladığınızda ınternet açılsa 5sn de kapatana kadar limiti geçiyorsunuz ve size bir mesaj geliyor. Tebrikler 5 TL kullanım hakkını geçtiniz artık akşama kadar nete girebilirsiniz diye. . 3 kere 5 tl cezası yedim.

Ahmet 167 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet16 Mayıs 2013

  Aldığım telefonun parasını kredi kartından çektirerek vodafoneden ayrılmayı, tüm yakın ve tanıdıklarımıda uyarmayı düşünüyorum. İnsanları mortgage sistemi gibi tahahhüt ile kendinize bağlıyorsunuz, sonrasında ... TTNET,DİGİTÜRK VODAFONE hep aynı taktik, hep aynı muamele.. Hep mağdur vatandaş..

 • Ahmet16 Mayıs 2013

  Öncelikle hemen cevap verdiğiniz için teşekkür ederiz ama birbirimizi kandırmaya gerek yok. 0,40 Kuruş / KB fiyattan bahsediyoruz. Ben 1gb net 1000 dk konuşma bide SMS paketine 55 TL veriyorum. Sizin hesabınıza göre sadece 1 GB net 400 TL tutuyor. 5 TL barajı = 12.5 KB demek yani netiniz açık olsa hiçbirşeye girmeseniz bile saniyeler içerisinde barajı geçiyorsunuz. Bu hiç adil değil, hadi diyelim sizin ücretlendirmenize karışamıyoruz. Nede olsa okadar kampanyanın öcünü biyerden çıkarmanız gerek ama paketimdeki sınırı geçerken benim iznim alınmalı.. internet limitini geçtiniz devam etmek istiyormusunuz? yada ek paket istiyormusunuz?

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kullanımlarınız kontrol edildiğinde limit aşımı kaynaklı ücretlenme yaşandığı ve süre bildirim mesajlarının 24 saat içerisinde gönderildiği tespit edilmiştir. Bu bağlamda, tarifenize uygun olarak ücretlendiğinizi belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz görüşmelerinizin tarafınızdan da kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin yapılabileceğini hatırlatmak isteriz. Talebiniz ile ilgili müracatınızını, Vodafone Cepmerkezi Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail) ile gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön