06 Eylül 2013

Vodafone İnternet Sitesinde İlan Ettiğinden Fazla Ücret Alıyor!

Vodafone'dan Genç Avantaj Ekstra tarifeme ek olarak taahhütle Samsung Galaxy S3 Mini cihaz aldım. Tarifeme ek cihaz bedeli internet sitesinde 30 lira iken tarafımdan cihaz bedeli, benim telefonu aldığım tarihten önceki tarihte uygulanan 35 lira olarak tahsil edilmektedir.

Bu konuda Vodafone müşteri hizmetlerine sözlü aradığımda müşteri hizmetleri temsilcisi ısrarla bilgi vermedi.Vodafone İnternet sitesinde bulunan "Bize Ulaşın" kısmına yaptığım başvuruya cevaben, tarifeye giriş tarihlerimin inceleneceği ve tarafıma bilgi verileceği" konusunda cevap verildi ancak bunun üzerinden 10 gün geçti.

Vodafone, internet sitesinde ilan ettiğinden fazla cihaz bedeli alınmaktadır.

Sinan 64 Okunma

Cevaplar

 • Sinan 18 Eylül 2013

  Vodafone şirketinin internet sitesinde ilan ettiğinden başka fiyatlarla bayiler sözleşme yapmaktadır. En son cevaptan anlaşılan odur. İnternet sitesinde ilan edilen bedelle cihaz aldığımı sanırken bayide farklı sözleşme imzalatmışlar. Sözleşmeyi okumamak benim hatam tabi ki. Ancak Vodafone internet sitesine güvenilmeyeceğini nereden bileyim.

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan evrak kontrollerinde sorun tespit edilmediği ve evraklara istinaden işlem yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Sinan 10 Eylül 2013

  Vodafone gerekli incelemelerin yapılacağı ve kısa sürede dönüş yapacağı konusunda mail göndermesine rağmen standart mesajları dışında dönüş yapmadı. Çözüm bulmadı. Talebimin hatalı olduğu yönünde de tarafıma bilgilendirme yapılmadı.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön