28 Kasım 2013

Vodafone İnternet Paketleri Yanıltıyor!

Vodafone'un aylık net avantaj 250 mb internetini almıştım. Ancak 1 gün kullanmadan bitti. Aynı tarifeyi yeğenim kullanıyor 1 ay kullanıyor bitmiyor. Bu durumu Vodafone'a söylediğim halde çözüm bulmadı. Şimdi aylık 5 tl ye facebook paketi aldım onu da 10 dk kullandığımda tebrikler 7 tl data kullanımı yaptınız diyor.

Kaldı ki facebook kotamdan başka sayfaya da girmiyorum. Bu gün Vodafone'u aradım tüm internet erişimi kapattırdığım halde tekrardan 7 tl'lik data kullanımı yapmışım. Aradığımda tek söyledikleri telefon akıllı telefon,veri bağlantısı açık olduğundan oluyormuş. Bu durum 10 günde 4 kez oldu boşu boşuna 28 tl ödeyeceğim. Kaldı ki 7 tl karşılığında vermiş olduğu interneti de kullanamıyorum.

Başar 412 Okunma

Cevaplar

 • Başar 13 Aralık 2013

  vodafon için yapmış olduğum şikayet için gereken önem verilmemiş olup,vodafon 542 'yi arayıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz diyor.daha bu gün aradım.iptal ettirmiş olduğum internet paketi için paketiniz otomatik olarak yenilenecektir diyor.zaten iptal ettirmiştim.aynı zamanda tüm internet kullanımı kapattırdığım halde bu mesaj geldi.ne vodafondan nede şikayetvar comdam bu konuda destek gördüm.tüm ilgililerin dikkatine.vodafon kullanmadığım internet paketinden ve her aradığımda benden aldığı haksız kazançla yapacağını yapıyor.iş yargıya kaldı artık.

 • Başar 01 Aralık 2013

  Vodafon müşteri hizmetlerinden sonuç alamadığım için buraya başvurup yardım istedim.kaldıki tarafıma geri dönüş yapılmadı.vodafonun kaç yıllık müşterisiyim.böyle sorumsuz bir kurum olmamalı.

 • Başar 01 Aralık 2013

  Kurum bu konuyla ilgili hic bir yardimda bulunmuyor.sucu telefona buluyor.musteri yetkiliside konuyla ilgili bir sey yapamiyor.yapsalardi zaten şikayet var .coma yazmazdım.hattımıda değiştirecem.kullanamadigim paket için para ödeyeceğim.

 • Vodafone Temsilcisi29 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön