05 Eylül 2013

Vodafone İnternet Paketinin Parasını Aldı Ama Tanımlamadı!

02.08.2013 tarihinde Vodafone 542'yi arayarak Faturasız Genç 1 GB süper internet paketini iptalini sağlamıştım.Fakat Vodafone 9 Ağustos 2013'te arka arkaya 3 sms attı. "Talebiniz üzere ileri tarihli faturasız Genc 1GB Süper İnternet Paketiniz iptal edilmiştir.""15 TL karşılığı Faturasız Genç 1GB Süper İnternet paketiniz yenilenmiş olup 09.09.2013 tarihine kadar kullanabilirsiniz." "Talebiniz üzere Faturasız Genç 1 GB paketiniz iptal edilmiştir."

Yani benden 15 TL kesip internet paketi verilmedi. Bende internet paketi var rahatlığıyla internete girdiğim 8 ve 9 Ağustos'ta bakiyemden 20 TL çekmiştir. Çağrı merkezini aradım inceleyeceklerini bildirdiler ama sonuç olumsuz oldu.35 TL'nin iadesini istiyorum!

Batuhan 76 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,şikayetinize yönelşk yapılan incelemelerde ücretlendirmenize yönelik iade işlemlerinizin 10.09.2013 tarihinde hattınıza yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön