Vodafone İnternet Paketini Yenilerken Sormuyor!

Merve Ö. |

Ben bugün 1 gb internet paketi yaptım ama nete girdik 24 krş. kontörüm gitti. Bu hep böylemi olacak? O paketin fiyatı ne kadar? Madem fiyatı yüksek sitede niye yazmıyor? Benim yeterli bakiyem yoksa neden o zaman 15 TL'mi aldınız? Sürekli kontör gidiyor.

250 MB internet hediye geldi. 8 TL kontörüm gitti. Madem hediye bitti, bittiğine dair neden mesaj atmıyorsunuz? Yazık değil mi bize? 8 TL'mi geri yüklenmesini istiyorum çünkü bitti diye mesaj atmadınız ve de liram yeterli değilse yapmayın o zaman paketimi!

Etiketler :

Habersiz Paket Yenileme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  19:25

  "Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  Faturasız Genç 1 gb paketinizin 20.11.2013 saat 11:04 itibariyle başladığı ,bahsetmiş olduğunuz internet bağlatısının ise paket alımından önce saat 10:47 'de yapıldığı ,buna istinaden 24 kr.ücret yansıdığını ,ücretlendirmenizde ve gönderilen sms bilgilerinde soru bulunmadığını aktarmak isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.