Vodafone İnternet Paketini Hala Tanımlamadı!

Tunahan K. |

10.10.2013 tarihinde yaptığım internet paketinin lira düşümü yapıldı ve paket hediyesi olan akşam 9 sabah 9 2 bin dakika konuşma hediyesi hattıma tanımlandı fakat hattıma tanımlanması gereken 1 GB internet paketi hala yok ve ben Vodafone müşteri hizmetleriyle kaç kez görüşmeme rağmen ısrarla lira düşümü ilgili bir sorun tespit edilmemiştir diye cevap veriyorlar.

Telefonuma gelen mesajlara bakıldığında hesabıma internet paketini aldın bedava konuşmayı kaptın gibi mesajları görebilirler fakat oradaki çalışanlar bunun bir hata olduğunu bir saniyelik olay olduğunu ve benden kaynaklandığını söylüyorlar. Anlatmak istediğim benim aynı anda liramı alıp dakikayı verip internet nasıl veremezler?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunahan K.
  24 Ekim
  16:28

  Sorunum çözülmedi vodafone firmasına hiç yakıştıramadım.

 • Tunahan K.
  22 Ekim
  15:36

  Aynı cevapı kaç kere aldım o zaman bana nasıl dakika verebiliyorsunuz

 • 22 Ekim
  13:17

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,544683****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 544683****numaralı hattınıza yönelik şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,sorun olmadığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.