12 Eylül 2014

Vodafone İnternet Paketimi Kullanamıyorum!

Kullanılabilir 3.5 gb internetim varken 04.09.2014 22:30'da internet paketinizin %100'ünü kullanmış bulunmaktasınız diye bir mesaj geldi. Bugün 12.09.2014, 12:54 ve ben halen internet paketimi kullanamıyorum. Yaklaşık 10 görüşme üzerine ne müşteri hizmetleri ne teknik hizmetlerden bir açıklama yapılmamakta, sadece problem çözülmeye çalışılıyor denmektedir. İnternetinin hızıyla övünen firma bırakın hızı, 1 haftadır internet hizmeti sağlayamıyor. İş hayatımı sekteye uğrattı.

Alparslan 269 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön