Hande K. Teşekkür Mesajı

tesekkurler

Vodafone İnternet Paketimi İptal Etmiyor!

Hande K. |

2 ay önce aldığım Vodafone internet paketini iptal etmek ve yerine başka bir internet paketi almak istemiştim ancak her türlü numaralara her türlü mesajları atmama rağmen iptal edilmedi. Neden iptal etmek için net bir şey söylenmiyor.

İptal etmek istediğinizde iptal paket ismi yazıp 3636'ya gönderin diyorlar yazıp gönderiyorum yok, başka bir şey yazıp gönderiyorum yok, başka numaraya gönderiyorum yine yok cevap alamadım. Şimdide para yükledim telefonuma istemediğim paketi her ay tekrarladıkları için otomatik olarak yine aldım halbuki ben istemiyordum. Paramı geride alamam. Numaramı taşımayı düşünüyordum artık kesin karar verdim.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hande K.
  26 Ağustos
  11:44

  tesekkurler

 • 26 Ağustos
  11:41

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 506775****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan FATURASIZ GENC 500 MB paketiniz iptal edilmiştir.23.09.2013 tarihine kadar kullanım sağlayabilirsiniz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.