27 Ocak 2014

Vodafone İnternet Paketimi Hala Yüklemedi!

Pazartesi gününden bugüne kadar Vodafone hattıma hala internet paketi yüklenmemiştir ve ben o günden bugüne kadar hem bayiye hem de çağrı merkezinizle görüşmeme rağmen benin sıkıntı hala çözülememektedir.

Tarafıma sürekli farklı bilgiler verilmektedir arkadaşlarınız tam olarak bana yardımcı olamamakla birlikte bayiden bir tane Z. adında bir personeliniz kendisi de tam neyin ne olduğunu bilmeden hattımı faturalıya taşıdı ve ben hattım faturalıya taşındığından beri sıkıntı yaşıyorum.

Çağrı merkezinizden birçok kişiyle görüşmeme istinaden benim mağduriyetim hala çözüme kavuşmamıştır. Acil çözümün yapılması için.

Yasin 33 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi02 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 31.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Yasin 30 Ocak 2014

  benim internet paketi 7 8 gündür hala bir çözüme kavuşmadı genel müdürlükten de çağrı merkeziyle ve bayiylede görüşmeme istinaden bir çözüm bulamadılar bu kadar ciddiyetsizlik olmaz ki o kadar aradım ettim biride demedi ki interneti yükleyelim hem memmun olsun hemde biz uğraşmayalım demedilervodafon gibi bir firma nasıl oluyoda sıkıntıyla uğraştırıyo hala anlamıyorumm...

 • Yasin 30 Ocak 2014

  benim internet paketi 7 8 gündür hala bir çözüme kavuşmadı genel müdürlükten de çağrı merkeziyle ve bayiylede görüşmeme istinaden bir çözüm bulamadılar bu kadar ciddiyetsizlik olmaz ki o kadar aradım ettim biride demedi ki interneti yükleyelim hem memmun olsun hemde biz uğraşmayalım demediler vodafon gibi bir firma nasıl oluyoda sıkıntıyla uğraştırıyo hala anlamıyorumm...

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön