22 Kasım 2013

Vodafone İnternet Paketim Var Ama Bağlanamıyorum!

İnternet paketim var ancak bağlanamıyorum. Bugün çağrı merkezini tam 6 kez aradım fakat sorunum hala çözülemedi. Son olarak 48 saat içinde dönüş yapacaklarını söylediler. İnterneti sık kullanan bir insanım. 2 gün internetsiz mi kalayım? İki aydır Vodafone kullanıyorum internetim bir anda gitti böyle şey mi olur?

Batuhan 99 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, net 500 paket aşımı neticesinde bağlantınızın kesildiği tespit edilmiştir. Vodafone Mobil İnternet Paketleri hakkında http://www.vodafone.com.tr/Internet/mobil-internet-paketleri.php?default_id=bireysel-mobilinternet linkinden detaylı bilgilere ulaşablirisiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Batuhan 22 Kasım 2013

    operatörümü değiştirdiğimi memnuniyetle bildiriyorum. internetten kopacağıma vodafonedan koparım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön