18 Nisan 2013

Vodafone İnternet Paketim Olmadığı Halde Ücret Alınması!

Vodafone online self serviste herhangi bir internet paketi aboneliğimin olmadığı görülmesine rağmen her ay 9 TL değerinde 100mb internet paketi tutarı bakiyemden düşülmektedir.İptal mesajıma internet paketiniz yoktur diye cevap gelmektedir.Haksız yere kesilen bu bedellerin iadesini istiyorum.

Çağlar 54 Okunma

Cevaplar

 • Çağlar19 Nisan 2013

  " ABONE IPTAL NET100 " yazıp 3636'ya yolladığımda hatalı mesaj gönderdiniz diye mesaj geliyor.Yaptığınız işi ciddiye alıp insanların sorunları ile daha içten bir şekilde ilgilenmenizi dilerim.

 • Çağlar19 Nisan 2013

  Abone olduğum paketlerin takibini online self servisten yapmaktayım.Benim sorunum; aylık 100mb internet paketi aboneliğimin online self serviste gözükmüyor olmasıdır.Paketim gözükmediği için iptal edilememiş ve tutarı bakiyemden düşülmüştür.Diğer abone olduğum tüm kampanyalar online self serviste gözükmektedir.

 • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, 23.10.2012 15:59 da internet üzerinden internet opsiyon girişi sağlandığı görülmüştür. İnternet opsiyon iptalini " ABONE IPTAL NET100 " yazarak 3636 ya sms gönderdiğinizde gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön