27 Ocak 2014

Vodafone İnternet Paketim Olduğu Halde Ücret Kesiyor!

Daha önce Vodafone ile ilgili bir şikayet başlığım bulunmakta. Konu hakkında genel müdürlükten H. hanım aradı kendisine konuyu tekrar anlattım. Bana dedikleri tek şey sistemsel sorun olabilir. Kontrol edip size dönüş yapacağız dediler, aradılar konuşma sırasında telim çekmediği için görüşme sonlandı. Daha sonra tekrar bekledim ancak aramadılar.

Eski şikayetim ve şu an yazmış olduğum şikayetin kontrolü sağlanıp bana geri dönüş yapılmasını istiyorum. Konu hakkında gerçekten çok rahatsızım ilgili kişilerin bana geri dönüş yapmasını istiyorum.

Ben hattımı iptal etmek istemiyorum ama dönüş olmayıp ve giden kontörlerimin iadesi yapılmadığı sürece tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

Merve 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.01.2014 ve 01.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön