20 Eylül 2013

Vodafone İnternet Paketim Bitmeden Kullanımımı Ücretlendirmiş!

Vodafone hattıma her ay otomatik olarak 19 TL karşılığında 500 dk her yöne, 1000 sms her yöne ve 1 gb internet paketi alıyorum. Bu ay 19.09.2013 tarihinde saat 16:10 da internet kullanımım ücretlendirilmeye başlanmış ve 16:11'de de bir mesaj geldi. 10 TL'lik internet kullandığım için gün boyu internet ücretsiz diye.

Şimdi benim şikayetim hala internet paketimde 2 mb internet var, çok az bir miktar evet ama henüz internet paketim dolmadan bana interneti ücretlendiremezsiniz. Eğer internetim dolsaydı bana, internetinizin %100'ünü kullandınız diye bir mesaj gelseydi. Ben daha fazla internet kullanmazdım.

10 TL'nin hattıma geri yüklenmesini ve beni arayarak dönüş yapılmasını talep ediyorum.

Kadir 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,554907****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 28.09.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön