04 Şubat 2014

Vodafone İnternet Paketi Uyarı Sms'i Göndermedi!

545343**** numaralı Vodafone faturasız hat abonesiyim. Vodafone Komple Paket kapsamında 500 MB internet sahibim.

2 Şubat 2014 tarihinde, internet paketimin bitmek üzere olduğuna dair veya bittiğine dair herhangi bir bilgilendirme sms'i gelmedi. Üstelik hattımda yüklü bulunan liraları da doğal olarak benden habersiz olarak kullandığı için hattımdaki liralar da bitmiş oldu.

İnternet paketimin biteceğine dair uyarı sms'i gönderilmiş olsaydı, ona göre kendim önlemini alıp hattımdaki liraların bitmesine izin vermeyecektim.

Bu tarz uyarı mesajlarının BTK yönetmeliğine göre abonelere gönderilmesi gerektiğini biliyorum.
Bu sebeplerden dolayı mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Orhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-04 15:42:58 , 2014-02-04 15:42:14 ve 2014-02-09 15:31:39 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön