Vodafone İnternet Paketi Tanımlayamıyor!

Erhan U. |

Yaklaşık 1 hafta önce Vodafone'un sitesinde gördüğüm 12 ay taahhütlü 7 GB paketi almak için Vodafone'u aradım. Operatör en yakın Vodafone'a giderek taahhüt karşılığı paketi alabileceğimi söyledi. Gittim; ancak bayii paketi tanımlayamadığını yeni hat almam gerektiğini, böyle bir paket olmadığını söyledi.

Telefonla müşteri hizmetlerini yeniden aradım; telefondaki arkadaş paketin var olduğunu başka bir bayiye giderek alabileceğimi söyledi; ancak gittiğim 2 bayide de paketi tanımlayamadılar. Paketten vazgeçmiştim ki bugün Vodafone'a kayıtlı bir telefondan arandım bayiyi bilgilendirdiklerini interneti alabileceğimi söylediler, ama gittiğimde gene aynı manzara. Oyun mu oynuyorsunuz anlamadım!

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan U.
  17 Ocak
  09:28

  Sözde geri döneceklerdi;ancak ne arayan var ne soran.

 • Erhan U.
  09 Ocak
  15:59

  Her konuda ulaşabiliyoruz; ancak hiçbir konuda sorunlara çözüm bulamıyoruz.

 • 09 Ocak
  15:04

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş