11 Temmuz 2014

Vodafone İnternet Paketi Satıp BİS Diye Kullandırmıyor!

Dün itibari ile kurumunuza numaramı taşıdım ama sağ olun ki 1 günde beni pişman etmeyi başardınız! Şöyle ki; numara taşırken 500 MB paket satın aldım ve bugün müşteri temsilcinizi aradığımda BİS paketi almam gerektiğini söyledi, Blackberry kullandığım için çalışmazmış. Sorularım;

1-Neden bunu paketi satarken hangi telefonu kullanıyorsunuz diye sorup BİS satmıyorsunuz?
2- A****'da mubah olan sizde neden günah, A****'da normal internet paketi ile whatsapp ve internet kullanabiliyor iken sizde neden kullanamıyorum?

İnşallah en yakın zamanda size tamamen veda ederim, sağlıcakla kalırsınız...

İsmail 1.954 Okunma

Cevaplar

  • İsmail14 Temmuz 2014

    Vodafone'dan aradılar ve farklı bir işleyişin mümkün olmadığını söylediler, boş yere zahmet etmeyip direkt yazsaydınız keşke dedim ben de... gelecek ay yorgan gider, kavga biter böylelikle...ay sonuna kaç gün kaldı ki...

  • Vodafone Temsilcisi14 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön