10 Aralık 2014

Vodafone İnternet Paketi Hemen Bitiyor!

Genç avantaj paketi sahibiyim. Dakika, SMS ve 1 GB İnternet kullanım hakkım var. Ayrıca 20 TL'ye 1 GB daha İnternet satın alıyorum. Şu an 7000'e mesaj gönderdiğimde 807 MB İnternet kullanım hakkım olduğunu belirtmesine rağmen, İnternet kullanım hakkım bitmiş gibi girişim kısıtlanıyor ve wi-fi haricinde İnternet'e giriş yapamıyorum. İvedi çözüm rica ediyorum.

Merve 1.253 Okunma

Cevaplar

  • Merve15 Aralık 2014

    7000e mesaj attigimda bna cvp olarak gonderilen 807 mb internetim olmasina ragmen nie hala erisim yapamadigim konusunun hala çozume ulastigini dusunmuyorum.Internet paketim bittiyse eger niye bu konuda bilgilndirilmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi15 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön