10 Aralık 2013

Vodafone İnternet Paketi Hemen Bitiyor!

Vodafone Red tarifesine geceli henüz 1 ay olmadı ve taahhütlü şekilde geçişim yapıldı, Vodafone'da sınırsız interneti paketi olmadığı için 2gb interneti paketi olan tarifeye geçtim kampanya dahilinde 85 lira ödüyorum. Ancak önceden sahip olduğum internet paketi 1 gb'lık olmasına rağmen daha uzun süre kullanım sağlıyordum.

Şimdi de öncekinden farklı şekilde internet kullanmıyorum ki kullanım alanım whatsapp ve safari dışına çıkmıyor. Yani video izlemeden, download yapmadan bu kadar kısa sürede(14 gün) 2gb'ın bitmesi imkansız. Sınırsız internet paketinin olmaması yeterince manidar zaten.Bugün ayın 1'i ve faturam 15'inde kesilecek.

Ozge 167 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi10 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön